Szkoła języka angielskiego w Wejherowie

W Centrum Języków Obcych Perfekt stawiamy na naukę angielskiego nowoczesnymi i sprawdzonymi metodami, które maksymalnie angażują ucznia. Nasza szkoła prowadzi zajęcia dla najmłodszych, młodzieży oraz dorosłych, o różnym stopniu zaawansowania.

Wyróżniamy się innowacyjnymi metodami nauczania języka angielskiego. Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach, w których uczniowie są dobierani na podstawie prezentowanego poziomu.  Małe grupy sprawiają, iż każdemu z uczniów poświęcamy maksymalną uwagę i jesteśmy w stanie osiągnąć lepsze wyniki nauczania.

Kurs angielskiego w Wejherowie prowadzą lektorzy z wieloletnim doświadczeniem i najwyższymi kwalifikacjami. Wśród nich znajdują się również native speakerzy. Więcej o naszych lektorach przeczytasz tutaj.

Istnieje również możliwość zapisania się na lekcje indywidualne.

Szkoła angielskiego Perfekt mieści się w Wejherowie, na osiedlu Przyjaźni 2/2.

Zapisy na kurs angielskiego otwarte!