Szkoła języka francuskiego w Wejherowie

Nauka języka francuskiego w Centrum Języków Obcych Perfekt stawia na sprawdzone i skuteczne metody kształcenia. Nasi lektorzy to grono wykwalifikowanych osób z dużym zapałem i pasją do tego co robią. Dzięki temu lekcje prowadzone są w przyjaznej dla ucznia atmosferze, a każda osoba może podczas zajęć liczyć na pełne wsparcie nauczyciela.

Prowadzimy lekcje języka francuskiego dla różnych grup wiekowych. Niezależnie od tego, czy jesteś jeszcze osobą uczącą się, czy osobą dorosłą, znajdziesz u nas to czego szukasz. Zajęcia odbywają się w małych grupach, bądź w wymiarze zajęć indywidualnych. Oferujemy naukę języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania.

Kurs języka francuskiego w naszej szkole to kurs realizujący zagadnienia o różnym stopniu trudności i korzysta z najlepszych obecnie treści w celu uzyskania jak najlepszych efektów kształcenia.

Szkoła angielskiego Perfekt mieści się w Wejherowie, na osiedlu Przyjaźni 2/2.

Zapisy na kurs francuskiego otwarte!