Szkoła Języków Obcych - Monika Hołodowska

Lektorzy

Nasi lektorzy posiadają odpowiednie przygotowanie metodyczne i dydaktyczne kwalifikacje. Przy doborze nauczycieli szczególny nacisk kładziemy na niezwykle ważną umiejętność motywowania kursantów. Nasi lektorzy przechodzą profesjonalne kursy szkoleniowe, aby nieustannie doskonalić swój warsztat dydaktyczny. Dzięki temu języki obce oraz sposoby ich nauczania nie mają dla nas tajemnic. Obok wysokiej klasy przygotowania naukowego do pracy nasi lektorzy wyróżniają się ponadto poważnym podejściem do swoich obowiązków (są zawsze solidnie przygotowani do zajęć) oraz wysoką kreatywnością (zajęcia nigdy nie są schematyczne). Co ważne jednak, pedagogiczny profesjonalizm nie przeszkadza im prowadzić zajęć w miłej, przyjaznej nie pozbawionej poczucia humoru, atmosferze. To szczególne połączenie profesjonalizmu z sympatycznym podejściem do uczniów wzbudza w nich chęć do pogłębiania swojej wiedzy.

Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży