Szkoła Języków Obcych - Monika Hołodowska

Metody nauczania

Nowoczesna technologia pozwala na interaktywne uczenie się języka obcego. W naszej szkole korzystamy z nowych mediów, aby szukać wiadomości na kanałach oraz portalach obcojęzycznych. Przygotowujemy prezentacje o miejscach odległych, ważnych dla naszych uczniów z punktu widzenia języka, którego się uczą. Korzystamy z komputerów również po to, aby utrwalać przerobiony materiał. Preferowana przez nas metoda komunikatywna kładzie nacisk na praktyczną znajomość języka obcego. Polega ona na stosowaniu ćwiczeń zbliżonych do zadań, jakie stawia przed nami życie. Uczymy i utrwalamy więc wszystkie niezbędne umiejętności językowe: mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. Niezwykle starannie dobieramy podręczniki, natomiast lekcje uzupełniamy materiałami dodatkowymi. Zachęcamy też do systematycznej pracy w domu, a postępy regularnie sprawdzamy, wyznając zasadę: PRACTICE MAKES PERFECT, czyli praktyka czyni mistrza.

Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży