Szkoła Języków Obcych - Monika Hołodowska

O szkole

Nazywam się Monika Hołodowska i jestem założycielem Centrum Języków Obcych Perfekt. Szkoła istnieje od 2004 roku i jest owocem mojej pasji uczenia języka angielskiego oraz chęci stworzenia komfortowych warunków dla uczniów. Jako nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka obcego cenię sobie pracę w kameralnym gronie, bo wiem, że właśnie taki sposób pracy przynosi najlepsze efekty. Dlatego w naszej szkole grupy składają się niewielkiej liczby uczniów. To umożliwia efektywne zastosowanie metody komunikatywnej, a co się z tym wiąże – aktywne angażowanie w pracę na zajęciach każdego słuchacza.

Wspólnie z lektorami naszej szkoły dzielimy się pasją poznawania języków obcych z kursantami. Na zajęciach wplatamy treści związane z kulturą. Bliska jest nam literatura, geografia, historia oraz obyczaje ludzi z krajów anglojęzycznych i nie tylko. Zachęcamy szczególnie do czytania obcojęzycznych czasopism oraz do zapoznawania się z dobrami kultury jak film czy książki w językach oryginalnych, gdyż w ten sposób najlepiej przełamuje się bariery językowe.

Kursy dla dzieci
Kursy dla młodzieży